Kontakt do firmy Bogdan Glass – profesjonalne usługi szklarskie

Strona główna > Kontakt

Wrocławskie centrum szkła i luster

Zakład szklarski Bogdan Glass, którego siedzibą jest Wrocław Psie Pole, zaprasza do skorzystania z usług doświadczonych szklarzy. Jeżeli planujecie Państwo remont, zmianę wystroju mieszkania lub urządzacie nowe lokum, z pewnością zainteresuje Was nasza oferta. Skontaktujcie się z nami, a wykonamy dla Was lustra na wymiar lub kabinę prysznicową, dostarczymy szkło hartowane do kuchni oraz przeprowadzimy ich montaż.

Pracownicy zakładu usług szklarskich Bogdan Glass zajmują się także projektowaniem i instalacją oryginalnych przedmiotów z wysokiej jakości szkła lacobel. W celu zamówienia usługi lub uzyskania dodatkowych informacji na temat oferty Centrum Szkła i Luster Bogdan Glass we Wrocławiu prosimy o kontakt.

Bogdan Glass. Centrum szkła
i luster.

51-162 Wrocław
ul. Czajkowskiego 11-13

tel. +48 602 636 488

e-mail: biuro@bogdanglass.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00 – 17.00
so: 8.00 – 12.00

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.zakladszklarski.wroclaw.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BOGDAN PIETRZYK P.H.U. "BOGDAN GLASS", Stefana Żeromskiego 19 m. 10 50-321 Wrocław, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bogdanglass.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny