Zakład szklarski we Wrocławiu – o nas

”Czasami szkło skrzy się mocniej od brylantów, bo bardziej musi się wykazać.”

– Terry Pratchett

Zakład szklarski Bogdan Glass istnieje od 1991 roku, a jego siedziba znajduje się we Wrocławiu. Kilkudziesięcioletnie, bogate doświadczenie jest dla naszych Klientów gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług szklarskich. Nasze wyroby szklarskie wyróżnia precyzja wykonania, a nasi szklarze podchodzą do każdego klienta z życzliwością i realizują każde zadanie z maksymalnym zaangażowaniem.

Oferujemy szeroki wachlarz usług szklarskich, między innymi tworzenie luster na wymiar. Wykonujemy też balustrady szklane, drzwi szklane, zabudowy szklane oraz wiele innych produktów, które potrafimy dopasować do pomieszczeń o dowolnym stylu. Proponujemy zakup paneli szklanych do kuchni wykonanych z wysoce wytrzymałego szkła hartowanego. Oferujemy też produkty ze szkła lacobel – wysokiej jakości szkła dostępnego w szerokiej gamie kolorystycznej. Jesteśmy gotowi dostosować się do oczekiwanych naszych Klientów i stworzyć elementy idealnie komponujące się z architekturą i wystrojem nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym, romantycznym i rustykalnym.

W naszym zakładzie szklarskim we Wrocławiu mogą Państwo złożyć zamówienie na produkty, które stworzyliśmy w nawiązaniu do najnowszych trentów aranżacji przestrzeni. Oferowane przez panele szklane czy zabudowy szklane wyróżniają się oryginalnym i modnym designem, co czyni je niepowtarzalnymi. Świadczone przez nas usługi szklarskie opierają się w dużej mierze na indywidualnych projektach.

Potwierdzeniem rzetelności i solidności naszej firmy może być zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci.

Zakład Szklarski Bogdan Glass we Wrocławiu powstał po to, by realizować Państwa najśmielsze projekty aranżacji wnętrz z wykorzystaniem różnego rodzaju szkła i luster. Naszym Klientom świadczymy także usługi z zakresu doradztwa i projektowania.

Lustra, panele szklane, inne elementy – oferta:

Zakład szklarski Bogdan Glass zajmuje się tworzeniem i projektowaniem:

  • Luster na wymiar
  • Kabin prysznicowych
  • Parawanów łazienkowych
  • Ścianek szklanych
  • Półek
  • Stołów i ław
  • Drzwi szklanych
  • Paneli kuchennych
  • Innych elementów ze szkła

Zapraszamy do zakładu szklarskiego Bogdan Glass we Wrocławiu!