Kontakt do firmy Bogdan Glass – profesjonalne usługi szklarskie

Strona główna > Kontakt

Centrum szkła i luster we Wrocławiu – kontakt

Prowadzone przez firmę Bogdan Glass Centrum Szkła i Luster, ulokowane jest we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole przy ulicy Czajkowskiego 11-13. Zachęcamy do jego odwiedzenia wszystkich, którzy planują remont, zmianę wystroju mieszkania lub mają zamiar urządzać nowe lokum. Gwarantujemy, z pewnością zainteresuje Was nasza oferta. Skontaktujcie się z nami, a wykonamy dla was kabinę prysznicową lub lustro na wymiar. Dostarczymy także panele szklane do kuchni oraz przeprowadzimy ich montaż.

W celu złożenia zamówienia lub uzyskania dodatkowych informacji na temat oferty Centrum Szkła i Luster Bogdan Glass we Wrocławiu prosimy o kontakt.

Bogdan Glass. Centrum szkła
i luster.

51-162 Wrocław
ul. Czajkowskiego 11-13

tel. +48 602 636 488

e-mail: biuro@bogdanglass.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00 – 17.00
so: 8.00 – 12.00

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.zakladszklarski.wroclaw.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BOGDAN PIETRZYK P.H.U. "BOGDAN GLASS", Stefana Żeromskiego 19 m. 10 50-321 Wrocław, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bogdanglass.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny